Mandy Moore’dan üçüncü çocuk sürprizi

40 yaşındaki ünlü oyuncu, 31 Mayıs’ta Instagram’da yaptığı ortak paylaşımda eşi Taylor Goldsmith’ten üçüncü çocuğunu beklediğini açıkladı. Bebeğin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi. 

Ayna karşısında selfie çeken Moore, siyah sandaletlerle yere kadar uzanan leopar desenli astarlı bir elbise giyerken, pembe ruju ve dalgalı saçlarıyla göründü. Moore’un diğer eli de hafifçe belirginleşen karnında yer alıyordu. 

İki küçük oğlu olan ünlü oyuncu yaptığı paylaşımda, “Bu oğlanların bir kız kardeşi olmasını sabırsızlıkla bekliyorum.” diye yazdı.

12 Mayıs Anneler Günü’nde Moore, “yorucu ve heyecan verici” annelik deneyiminden bahsederken oğullarının fotoğraflarını yayınladı.

Paylaşılan fotoğraflar arasında Gus ve Ozzie’nin oyun alanındaki bir kum havuzunda birlikte otururken çekilmiş bir fotoğrafı, Gus’ın küçük kardeşinin açık havada olduğu bir fotoğrafı ve Moore’un iki oğlunu kucaklarken çekilmiş birkaç fotoğrafı da vardı.

Ekim 2023’te, yıldız isim, dört kişilik bir aile olarak yaşam ve aile gelenekleri hakkında People’a konuştu: “Gus anaokuluna yeni başladı ve tüm bunların yeni topluluk ve yeni arkadaşlarla birlikte yaptığınız yeni şeyler ve benzeri şeylerle birlikte geldiğini hissediyorum. Bu yüzden bunun bizi nereye götürdüğünü görmeye devam etmekten heyecan duyuyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x